Bursa Televizyon Servisi

Bursa

Televizyon Servisi

Tüm Tv markaların bakım, onarım ve montaj hizmetini sunuyoruz.

Servisi Hizmeti

Tv Bakımı

Tv Tamiri

Yedek Parça

Bursa'nın En Güvenilir Televizyon Servisi

Bursa Tv Servisi Olarak, Ücretsiz Arıza Tespiti yapıp, müşterilerimizi fiyat konusunda bilgilendiriyoruz. Onay aldıktan sonra Televizyon Tamirini Gerçekleştiriyoruz. Ücretsiz Alım ve Teslimat Bursa Tv Servisi Olarak, Bir telefonla Televizyonlarınızı adresinizden Ücretsiz Teslim Alıp Servis ve Tamir İşlemleri bittikten sonra tekrar Ücretsiz Teslimatını Yapıyoruz Uygun Fiyat Bursa Tv Servisi Olarak, Müşterilerimizin menfaatini ve memnuniyetini ön planda tutarak Tv Servis ve tamirinde her zaman uygun fiyat sunmaktayız. Dürüst, Güvenilir ve Hızlı Servis Kadırgalı Tv Ustalarından Dürüst, Güvenilir ve Hızlı Servis misyonuyla Televizyon servis ve Tamir Hizmeti…
Bursa Tv Servisi olarak, gelişen teknolik ürünleri yakından takip ederek, servis ve tamir hizmetinde müşterilerimize en iyi çözümleri sunmaktayız. Ayrıca Samsung TV’lerin yedek parça satışı ve değişimi içinde bizlere başvuru yapabilirsiniz. Türkiye’nin her yerine yedek parça satış ve gönderimimiz vardır. Kurumsal Firmaların, Otellerin, Şirketlerin, Hastanelerin ve birden fazla Tv bulundurmak zorunda olan kurum ve kuruluşların Televizyon Servis, Bakım ve kurulum işlemleri tarafımızdan yerinde ve en kısa sürede gerçekleştirilmektedir.
Bursa Televizyon Servisi

Kesintisiz Hizmet

Görüntü teknolojileri sektöründe 10 yılı aşkın süredir hizmet veren Isı Teknik, sertifikalı deneyimli ve dinamik uzman kadrosuyla tüm televizyon markalarına servis vermektedir.

Ekonomik Fiyatlar

Televizyon servisi bakım, onarım, montaj ile yedek parça aksesuar satışında kredi kartına taksit, bütçeye dost fiyatlandırma.

Güler Yüzlü Ekip

Müşteri memnuniyeti odaklı, iletişim gücü kuvvetli, anlayışlı ve pratik çözümler üreten, güler yüzlü tv servisi.

7/24 Teknik Destek

Gündüzleri çalışan müşterilerimizi, tabiki de unutmadık.

Garantili İşçilik

Bakım, onarım ve montaj işlemlerini yaptıktan sonra işi şansa bırakmıyoruz.

Teknik Servis Formu

  Tüm Televizyon Markalarına Hizmet Vermekteyiz !

  2008'den beri güvenilir, ekonomik ve güvenlikle insanlara hizmet veriyoruz

  10000

  Servis

  12

  Ekip

  64

  İş Ortağı

  8000

  Memnun müşteriler

  Bursa Tv Arıza Bakım Servisi

  7 gün 24 saat firmamızı arayarak ürünleriniz için servis talebinde bulunabilirsiniz.

   
  Call Now ButtonHemen Ara